Żużel w Rzeszowie!

Na dzień 14 lutego 2022r. datujemy powstanie i formalne zarejestrowanie Spółki Akcyjnej H69 Speedway S.A., choć o pomyśle powstania i prześcia do jego realizacji mówiono już od dawna. Utworzenie spółki do kolejny z kroków ku budowie profesjonalnego, godnego zaufania i przejżystego klubu, który w kolejnych latach ma piąć się po szczeblach rozgrywkowych aż do upragnionej jazdy w żużlowej Ekstralidze.

H69 Speedway S.A. to również powrót do tradycji. Nasza drużyna wystąpi w rozgrywkach ligowych pod nazwą Texom STAL Rzeszów, a więc z historycznym członem, z którym każdy rzeszowski kibic czarnego sportu identyfikuje się od kilkudziesięciu lat. Dzięki ogromnym staraniom Zarządu stał sie równiez faktem powrót do historycznego herbu Stal Rzeszów. 

To wszystko wraz z wychowankami Stali Rzeszów stanowiących o sile drużyny ma pozwolić na budowę silnych podstaw zarówno sportowych jak i marketingowych oraz organizacyjnych, a zwiększoma liczba kibicow na trybunach juz dziś zauważalna po sprzedaży karnetów na sezon 2022 pozwoli nam na stworzenie wielkiej biało-niebieskiej żużlowej rodziny!

Hej STAL!

 

Kalendarium wydarzeń klubowych

14 lutego 2022 - zarejestrowanie H69 Speedway S.A. 

Nr konta: 63 1090 2590 0000 0001 4967 9563

Dołącz do grona naszych sponsorów

logo

Władze TEXOM Stal Rzeszów

Zarząd:

Łukasz Rojek - Prezes Zarządu