Rozpoczynamy sprzedaż biletów online na mecz z Kolejarzem Opole!
Data dodania: 18 maj 2023 r. w kategorii: Kategoria główna

W końcu wracamy na Hetmańską i to od razu z hitem 7. kolejki Po ponad miesięcznym oczekiwaniu na kolejny mecz na stadionie w Rzeszowie 4 czerwca o godzinie 16:00 pojedziemy mecz 7. kolejki 2. Ligi Żużlowej.

Rywalem Żurawi będzie dotychczas niepokonana drużyna - OK Bedmet Kolejarz Opole, która w 4 meczach aż 3 razy zwyciężała oraz zanotowała jeden remis w meczu z Optibet Lokomotivem Daugavpils.

Biało-Niebiescy, którzy do tej pory na domowym torze zdobywali średnio 61 punktów na 75 możliwych nie będą na pewno chcieli oddać miana niepokonanej na własnym obiekcie. Zapowiada się więc niezwykle zacięte i emocjonujące spotkanie na szczycie tabeli.

Bilety na to spotkanie są już dostepne:
https://bilety.h69.pl/Home/ForSale

Weź udział w wydarzeniu:
https://fb.me/e/2VsHzePLo

NORMALNY – 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską))
ULGOWY – 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską):
- studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
- uczniów powyżej 9 roku życia
- emerytów i rencistów z ważną legitymacją
DZIECIĘCY – 10 PLN (przedsprzedaż) / 15 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską):
- dzieci do ukończenia 9 roku życia
VIP – 90 PLN (miejsce numerowane w sektorze 7 i 8 pod wieżyczką sędziego, program zawodów, catering)