Składy awizowane na #RZERAW
Data dodania: 15 sierpień 2023 r. w kategorii: Kategoria główna

Znamy składy awizowane na piątkowe spotkanie z Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. W obu ekipach doszło do zmian. Menadżer Paweł Piskorz w porownaniu do ostatniego meczu w Pile zdecydował na awizowanie Rafała Karczmarza w miejsce Jacoba Thorssella, który już dzień później o godzinie 16:00 weźmie udział w GP Challenge w Szwedzkim Gislaved. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz już kolejny raz przystąpi do meczu w mocno rezerwowym składzie. Trener desygnował na to spotkanie juniorów i zawodników krajowych rawickiego klubu, wśród których ciężko szukać zawodników, którzy są gwarantem dużej zdobyczy punktowej. Z pewnością warto przyjżeć się Franciszkowi Majewskiemu, tkóry pomimo młodego wieku pokazuje się z coraz lepszej strony.

Texom Stal Rzeszów:
9. Marcin Nowak
10. Antti Vuolas
11. Rafał Karczmarz
12. Krystian Pieszczek
13. Peter Kildemand
14. Wiktor Rafalski
15. Philip Hellstrom-Bangs
16.

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:
1. Błażej Wypior
2. Patryk Nater
3. Nikodem Bartoch
4. Marcin Nowaczyk
5. Tomasz Orwat
6. Kacper Klimek
7. Franciszek Majewski
8.
 

Trwa sprzedaż biletów online: https://bilety.h69.pl/Home/ForSale
Ceny biletów:

NORMALNY – 35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską))

ULGOWY – 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską):
- studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją
- uczniów powyżej 9 roku życia
- emerytów i rencistów z ważną legitymacją

DZIECIĘCY – 10 PLN (przedsprzedaż) / 15 PLN (w dniu meczu) (upoważnia do wejścia na cały stadion oprócz trybuny głównej (pod wieżyczką sędziowską):
- dzieci do ukończenia 9 roku życia

VIP – 90 PLN (miejsce numerowane w sektorze 7 i 8 pod wieżyczką sędziego, program zawodów, catering)